Peugeot 108 1.0 e-VTi Active NL-Auto
Bouwjaar: 2015
Kilometerstand: 82500
Mercedes A250e AMG PLUG-IN HYBIRDE
Bouwjaar: 2021
Kilometerstand: 27.000
Een werkelijk in nieuwstaat verkerende auto. Door ons echt met zorg uitgezocht en zo zijn ze niet veel te koop.
Komt rechtstreeks van de eerste eigenaar en zit nog in de fabrieksgarantie, tevens extra 2 jaar in de Mercedes PLUS-Stergarantie(!)
De nieuwe A-klasse sedan, ofwel limousine
Een prachtig model auto waar Mercedes serieuze concurrentie aangaat met andere merken. Niet alleen model auto maar ook interieur is zeer modern te noemen. Nu is het ook nog eens zo dat dit exemplaar helemaal bomvol is met vele vele opties, maar ook is de auto aangekleed met veel leuke extra’s en dat is iets wat hem vrij uniek maakt. Op dit moment geen 2e van te koop in deze uitvoering.
We hebben de volledig optielijst ter inzage.
Hier een lijst met de meest opvallende opties:
– Volledig Night pakket. Alle accenten zwart.
– KEYLESS-GO
– MBUX pakket
– Panorama dak
– Advance soundsysteem
– MULTIBEAM LED/Xenon Koplampen
– Standkachel
– 3 frontcamera’s en sensor pakket.
– Parkeersensoren voor en achter
– Dynamic select pakket
– Stoelverwarming
– Lederen alcantara interieur met rode stiksels
– Apple/android carplay
– Diamond grill
– 19 inch A35 AMG wielen
– Alcantara leder afwerking in interieur
– Panolack afwerking in interieur
– Sfeerverlichting meerdere kleuren verstelbaar
– Camera achter
– AutoParking
– Licht en zicht pakket
– Electrische stoelverwarming
– Actieve remassistent
– Dodehoek blindsport assistent
– Actieve spoortassisten, lane assist
Eigenlijk is het haast teveel om op te noemen maar naast deze lijst is de auto natuurlijk ook voorzien van alle standaard opties.
Naast dit complete optiepakket is de auto ook nog voorzien van vele originele extra’s waaronder een compleet Mercedes A35 spoilerpakket.
Deze delen zijn:
– A35 AMG Daimond zwarte kofferspoiler
– A35 AMG Daimond zwarte luchtkanalen achter
– A35 AMG Daimond zwarte frontlip
– A35 AMG Daimond zwarte bumperlips
– A35 AMG Daimond zwarte luchtinlaten voor
– A35 AMG Daimond zwarte sideskirts
– Gril hoogglanszwart
– Diffusor lijsten + chromedelen hoogglans zwart
– Frontgril lijsten hoogglans zwart
– Logo’s hoogglans zwart
– H&R verlagingset welke meer comfort geeft dan de originele(originele set is uiteraard aanwezig)
– A35 AMG full black 19inch velgen met splinternieuwe banden.
Belangrijke aanvullende informatie:
– Voorzien van de bijzondere en zeldzame kleur ‘mountaingrau metallic’ Een kleur die continu veranderd door de lichtval.(zie ook foto’s)
– Het betreft een volledig Mercedes dealer onderhouden auto
– Auto komt rechtstreeks van de eerste eigenaar
– Afgeleverd met volledige onderhoudsbeurt van Mercedes dealer
– vanaf heden 24maanden ster-garantie(incl certificaat)2025
– 2x sleutel + volledige documentatie is uiteraard aanwezig
– Zoals beschreven, een bomvolle auto
– Volledig schade vrij
– Laadkabel 220v + Snellaadkabel
– Voorzien van een lakverzegeling
– Rokersvrij
– Nieuwstaat verkerende auto.
Het mag duidelijk zijn dat het hier om een liefhebbersauto gaat !
Auto is altijd met liefde behandeld en dat zie je aan deze auto terug
Daarom geld voor deze auto ook: Van liefhebber -> voor liefhebber !
Auto komt rechtstreeks van de eerste eigenaar en wordt tevens afgeleverd incl grote beurt en 2 jaar extra STER-Garantie, t/m 2025.
We hebben ons best gedaan de auto zo goed mogelijk op de foto te krijgen maar eerlijkheid gebied te zeggen dat deze auto even real-life aanschouwd moet worden.
De auto komt namelijk op de foto’s niet helemaal tot zijn recht.
**Auto kan eventueel ook geleverd worden met de 18inch ster/amg-line velgen. Kan ter plekke gemonteerd worden maar ook als extra set met de auto meegeleverd worden. ( foto’s daarvan op aanvraag)
Financiering en inruil mogelijk.
Voor meer informatie contact opnemen.
Bij RH-Motoren / RH-Automotive Nieuwleusen is het mogelijk om 6 dagen per week een voertuig te bezichtigen en eventueel een proefrit te maken. Dit kan zowel overdag alsook in de avond.
Om iedere klant zo goed mogelijk te woord te staan werken we UITSLUITEND OP AFSPRAAK.
Telefonisch zijn wij dagelijks bereikbaar en ook de mail wordt dagelijks gelezen.
LET OP ! Omdat onze doorloopsnelheid soms hoog ligt willen we teleurstellingen voorkomen en daarom graag altijd VOORAF TELEFONISCH contact opnemen en naar de beschikbaarheid van het voertuig te vragen.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Schrijf- en zetfouten zijn dan ook voorbehouden. Acteer daarom niet alleen naar aanleiding van deze advertentie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan onze advertentie’s kunnen geen rechten ontleend worden.
Tot ziens bij RH-Motoren Nieuwleusen !
Like ons op facebook: facebook.com/RHMotoren, zo blijft u up-to-date over onze bedrijvigheid en ons aanbod !
Contactgegevens:
RH Motoren / RH-Automotive
Kalkovenweg 12
7711 GW Nieuwleusen
Mail: [email protected]
Tel: 06 – 27 234 739